РМО вчителів 2-4 класів Мелітопольського району

Керівництво

Кралічек Ольга Йосипівна - методист початкової і дошкільної освіти Мелітопольського РМК

Дмитрук Жанна Василівна - керівник РМО вчителів 2 класів

Педагогічне кредо

«Педагогічним працівником повинна бути особа з високими моральними якостями, яка має відповідну освіту, належний рівень професійної підготовки, здійснює педагогічну діяльність, забезпечує результативність та якість своєї роботи, фізичний та психічний стан здоров’я якої дозволяє виконувати професійні обов’язки в навчальних закладах середньої освіти»

Народилася  9 червня 1979 року.

В 1998 році закінчила Бериславське педагогічне училище Херсонської області за спеціальністю «Початкове навчання».  У 2005 році закінчила МДПУ і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія» та здобула кваліфікацію магістр педагогічної освіти, викладач біології.

Педагогічний стаж 13 років, І категорія. неодноразово приймала участь у Всеукраїнських і Міжнародних науково-практичних конференціях, має власні друковані статті.

На даний час працює вчителем початкових класів Новенської ЗШ І ступеня, та є керівником районного методичного об’єднання вчителів 2 класів.   З 2009 року є членом обласного громадського об’єднання «Всеукраїнський центр гуманної педагогіки».

Зінковська Лариса Миколаївна - керівник РМО вчителів 3 класів

Педагогічне кредо

И если в такт стучат сердца у вас, и с добротой, заботой все в порядке, то на любой вопрос ответит класс, и будут аккуратные тетрадки. И теоремы все покорены, все, что встречается в школе или дома.

Лариса Миколаївна є вчителем початкових класів Вознесенської гімназії «Орієнтир» Мелітопольського району Запорізької області.

Освіта: вища. Закінчила Бердянський педагогічний інститут в 1987 року за спеціальністю "Педагогіка та методика початкового навчання".  Педагогічний стаж  - 25  років. Стаж работи у Вознесенській гімназії «Орієнтир» -23 роки.

Кваліфікаційна категорія: вища.

Рік останньої атестації: 2010г.

Моя педагогічна мета - допомогти кожній дитині розкритися, пройти разом з ними шлях, на якому він не тільки буде «відкривати» для себе нові знання, але «відкриє» самого себе, зрозуміє і усвідомлює свою унікальність, свої роль і місце в навколишньому світі.

Рогожкіна Валентина Миколаївна - керівник РМО вчителів 4 класів